Ворота для тваринницьких комплексів
Ворота, що скручуються Arntjen

Ворота, що скручуються Arntjen

З ребрами жорсткості, поперечні труби вбудовані в тент, включаючи бічні напрямні. Матеріал: щільний тент, ПВХ, прозорий тент або вітрозахисна сітка. Стабільність: Важкі труби стабілізують ворота також при високому вітровому навантаженні. Висота проїзду: Ворота скручуються повністю до верху. Зберігається повністю висота проїзду. Уніфікація:         Ворота...

Узнать цену Взнати ціну Ask price Докладніше
Складывающиеся ворота Arntjen

Складні ворота Arntjen

C щільним тентом, валом, направляючою шиною, роликами, кріпильним матеріалом. Доступні приводи: ручний привід з рукояткою, ручний привід з ланцюгом, електропривід. В'їзні ворота з ручним, електричним або дистанційним керуванням. Матеріал: тент ПВХ зеленого і білого кольору, або вітрозахисна сітка: Тип I: колір зелений переломлення вітру приблизно 92% +/-...

Узнать цену Взнати ціну Ask price Докладніше

Компанія Stalker надає відповідну систему воріт для будь-якого призначення. Складні ворота - це практична і надійна техніка, якою можна керувати дистанційно. Вона багато років служить надійно.

Ворота, що скручуються представлені в різних виконаннях. Простий варіант з ручним керуванням ідеально підходить для дверей, які потрібно відкривати і закривати не так часто - склади, будівлі для молодняка.

Ворота для проїзду в корівники для молочних корів повинні бути оснащені воротами, що скручуються, з ребрами жорсткості, які можуть управлятися дистанційно. Ці ворота витримують високі вітрові навантаження. Додатково вони оснащені пристроєм захисту від защемлення, щоб під час закривання воріт люди або тварини не постраждали.

Особливо взимку або в холодні і вітряні дні міжсезоння дистанційно керовані ворота дозволяють зберегти тепло в корівнику і виключають протяги.

Ми з задоволенням відповімо на Ваші запитання. Зателефонуйте нам або напишіть листа.